Храм на честь апп. Петра і Павла м. Бориспіль

Храм на честь апп. Петра і Павла м. БориспільНастоятель:  прот. Віктор Клапцуняк

Адреса: Київська обл. м. Бориспіль,  вул. Петропавлівська 14

 

 Історія храму

Релігійна громада храму розпочала своє існування у серпні  1999р.

На прохання вірян їм було передано дві будівлі на території колишнього табору відпочинку колгоспу «Промінь» Оскільки обидві будівлі були в аварійному стані,  було вирішено в одній  будівлі обладнати приміщення для богослужінь. Іншу будівлю було капітально перебудовано під новий храм.  Здійснювалися уставні богослужінням і одночасно відбувалося будівництво храму. У 2003р. будівництво храму було завершено. 

3 липня 2004р. Його Блаженство Блаженнійший Володимир, Митрополит Київський і всієї України освятив храм у присутності духовенства. 

У 2008 р. громада парафії  вирішила розпочати будівництво нового храму. На пожертви парафіян та на кошти меценатів на даний час будується храм Різдва Пресвятої Богородиці. В майбутньому на церковній території планується будівництво недільної школи і благодійної столової.  08.10.10 р. парафія одержала «Державний Акт на право постійного користування земельною ділянкою» площею 0.5га

У храмі проводяться заняття недільної школи, церковний хор поповнюється новими вірянами. Активну участь у будівництві храму приймають козаки Бориспільського козачого Полку, які також приймають участь у богослужіннях. При храмі також організовано збір одягу для передачі малозабезпеченим людям у відділення Соцзабезу. Туди ж передаються і продукти харчування після звершення поминальних панахид.

 

Святині храму

1. Ікона Святого Преподобного Іова Почаївського, з частинкою мощей.

2. Ікона Святого Преподобного Амфілохія  Почаївського, з частинкою мощей.

3. Ікона Святої Блаженної  Матрони Московської, з частинкою мощей.

Храм на честь апп. Петра і Павла м. Бориспіль