РОЗПОРЯДЖЕННЯ про поминання Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри за богослужіннямКанцелярія Київської Митрополії Української Православної Церкви інформyє про те, що 24 січня 2014 року на засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Преосвященного митрололита Одеського і Ізмаїльського Агафангела Преосвященний митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій обраний Місцеблюстителем Київської митрополичої кафедри.

Ім'я Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри необхідно підносити за богослужіннями в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви після імені Святішого Патріарха Московського і всіеї Русі та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України за наступною формулою:

«... и Господина нашего Высокопреосвященнейшего Онуфрия, митрополита Черновицкого и Буковинского, Местоблюстителя Киевския митрополиичия кафедры».

З любов'ю у Христі

+ АНТОНІЙ