Бесіди

Як знайти духівника і навіщо він потрібен? Феномен младостарчества

Як знайти духівника і навіщо він потрібен? Феномен младостарчестваПрограма "Церква і суспільство" за участю Митрополита Бориспільського та Броварського Антонія, Керуючого справами Української Православної Церкви. Випуск 135.

Детальніше...

Митрополит Антоній: Сяйво Пасхи Христової долає духовну ніч нашої душі

Митрополит Антоній: Сяйво Пасхи Христової долає духовну ніч нашої душіМитрополит Антоній (Паканич) вважає, що у великодні дні людині надана унікальна можливість духовного прозріння, бачення своїх гріхів.

Детальніше...

Які мрії обов'язково збуваються: одна неодмінна умова

Які мрії обов'язково збуваються: одна неодмінна умоваМитрополит Антоній (Паканич) розповів, які мрії виконуються і чому.

Детальніше...

Найвища точка Великого посту: до чого треба прагнути

Найвища точка Великого посту: до чого треба прагнутиДуховна порада митрополита Антонія (Паканича) напередодні Великого посту.

Детальніше...

Чи втручається держава в УПЦ? Відносини Церкви і Держави (відео)

Чи втручається держава в УПЦ? Відносини Церкви і Держави (відео)

Програма "Церква і суспільство" за участю Митрополита Бориспільського та Броварського Антонія, Керуючого справами Української Православної Церкви. Випуск 119.

Детальніше...

Правила духовної безпеки у зв'язку з розколом

Правила духовної безпеки у зв'язку з розколомДуховні поради митрополита Антонія (Паканича).

Детальніше...

Чому люди йдуть у розкол? Головні причини

Чому люди йдуть у розкол? Головні причиниРедакція порталу «Православне життя» попросила митрополита Антонія (Паканича) назвати основні причини відпадіння людини від Церкви і відходу в розкол.

Детальніше...

Митрополит Антоній: Вселенський Патріархат своїми діями в Україні легалізував розкол

Митрополит Антоній: Вселенський Патріархат своїми діями в Україні легалізував розколІнформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує коментар керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з приводу останніх церковних подій в Україні, наданий для грецького агентства «Romfea».

Детальніше...

Розкол поглиблений за рахунок нового розколу

Розкол поглиблений за рахунок нового розколуМитрополит Антоній (Паканич) розповів, хто і чому проти церковної єдності.

Детальніше...

Різдвяний піст - військовий стан по-християнськи

Різдвяний піст - військовий стан по-християнськиБлагословення митрополита Антонія (Паканича) Керуючого справами УПЦ на Різдвяний піст.

Детальніше...

Коментар Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія щодо рішень Синоду Константинопольського Патріархату від 11 жовтня 2018 року

Коментар Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія щодо рішень Синоду Константинопольського Патріархату від 11 жовтня 2018 рокуТе, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати нараду Предстоятелів з метою вироблення спільного й соборного вирішення українського церковного питання і в односторонньому порядку прийняв дуже серйозні, але хибні рішення. Надіюсь, що світове Православ’я дасть цьому діянню об’єктивну оцінку.

Детальніше...

Потерянный день: три основных признака

Потерянный день: три основных признакаМитрополит Антоний (Паканич) советует, как правильно прожить день.

Детальніше...

Как достичь стопроцентного успеха в учебе, работе, новом деле: 3 практических совета

Как достичь стопроцентного успеха в учебе, работе, новом деле: 3 практических советаСоветы митрополита Антония (Паканича) в начале нового учебного года.

Детальніше...

Как правильно отмечать день рождения православному христианину: 3 рекомендации

Как правильно отмечать день рождения православному христианину: 3 рекомендации25 августа празднует свой день рождения митрополит Антоний (Паканич), управляющий делами Украинской Православной Церкви. Накануне дня рождения журналисты портала «Православная Жизнь» поинтересовались у владыки, как правильно православным отмечать подобные праздники, что важно осознать.

Детальніше...

Сторінка 1 із 7