Храм Преображення Господнього села Хотянівка

с. Хотянівка, інд. 07363
вул. Садова, 19

Історія

Храм Преображення Господнього села ХотянівкаСелу Хотянівка більше 300-х років. Назва походить від риболовлі Хотина, який оселився на березі річки Десна.

Протягом 15 років до 2009 року богослужіння проводилися в будівлі колишньої сільської контори. З 2009 по 2010 р. було споруджено будинок недільної школи, де в даний час проводяться богослужіння.

Богослужіння відбуваються у недільні та святкові дні.

Зазвичай на богослужінні присутні близько 30 осіб.

Престольне свято: Преображення Господнє (19 серпня).

Як доїхати: від ст.метро ГЕРОЇВ ДНІПРА, автобус № 243, 245.

Храм Преображення Господнього села ХотянівкаНастоятель храму протоієрей Сергій Демидчук народився 6 вересня 1977 р. у селі Поліське Овруцького району Житомирської області. У 1994 році закінчив Піщаницьку середню школу. Після закінчення школи ніс послух іподиякона у єпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона. З 1997 по 2001 - студент КДС. З 2001 по 2005 рр. - Студент КДА. У 2001 році одружився і був рукоположений в сан священика в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври. У 2002 році відряджений до храму свв. Бориса і Гліба м. Вишгорода. З 2009 року призначений настоятелем Спасо-Преображенського храму в селі Хотянвка, Вишгородського району Київської єпархії.