Новини єпархії

День пам'яті чудотворної ікони Божої Матері "Втамуй мої печалі"

День пам'яті чудотворної ікони Божої Матері 7 лютого 2023 року, в День пам'яті чудотворної ікони Божої Матері "Втамуй мої печалі", з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в ставропігійному Свято-Георгіївському чоловічому монастирі м. Городниця Житомирської області.

Детальніше...

Неділя про митаря та фирисея

Неділя про митаря та фирисея5 лютого, у Неділю про митаря та фирисея, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, звершив Божественну Літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль.

Детальніше...

ТРЕБУХІВ. Відбулася спроба силового захоплення Покровського храму

ТРЕБУХІВ. Відбулася спроба силового захоплення Покровського храму7 лютого, 2023 року відбулася спроба силового захоплення Покровського храму с. Требухів Бориспільської єпархії Української Православної Церкви активістами «ПЦУ».

Детальніше...

Пам‘ять преподобного Антонія Великого

Пам‘ять преподобного Антонія Великого30 січня, в день пам‘яті преподобного Антонія Великого, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в Академічному храмі КДАіС.

Детальніше...

Неділя про Закхея

 Неділя про ЗакхеяУ Неділю про Закхея Предстоятель звершив Боєественну літургію у Києво-Печерській Лаврі 29 січня 2023 року, у Неділю 33-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Візит Предстоятеля в Бориспіль

Візит Предстоятеля в Бориспіль22 січня 2023 року, у Неділю 32-гу після П’ятдесятниці, після Богоявлення, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Покровському кафедральному соборі Борисполя.

Детальніше...

Православні кияни 30 храмів УПЦ зібрали гуманітарну допомогу для бійців ЗСУ, які знаходяться у лікарнях Краматорська

Православні кияни 30 храмів УПЦ зібрали гуманітарну допомогу для бійців ЗСУ, які знаходяться у лікарнях Краматорська24 січня 2023 року Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, настоятель Воскресенського храму пам’яті загиблих та ветеранів Афганістану протоієрей Сергій Ющик та голова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій ЧервонописьСкий в Афганського храму розповіли для ЗМІ, як Українська Православна Церква підтримує військових та медиків.

Детальніше...

День пам‘яті Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

День пам‘яті Собору Предтечі і Хрестителя Господнього ІоаннаУ день свята Собору Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна, 20 січня 2023 року, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив нічну Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Детальніше...

У Садовому священнослужителі звершили поховання захисника України.

У Садовому священнослужителі звершили поховання захисника України.13 січня цього року Садове і вся Березанська громада прощалася із Шевченком Сергієм Віталійовичем.

Детальніше...

Відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.

Відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.  08 січня 2023 року з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, вже втретє у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.

Детальніше...

Сторінка 1 із 389