Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Напевно, жоден народ у світі не склав стільки піснеспівів, в яких прославляється Різдво Ісуса Христа, як українці. Сотні колядок складені в різний час в різних регіонах нашої країни є неоціненним спадком духовної культури, яскравим доказом любові нашого народу до Бога. Тому не лишень богослужіння в храмі, а й прославлення народження Спасителя різдвяними піснями в церковних стінах і за їх межами є складовою частиною святкування Різдва Христового.

БАРИШІВКА. 7 січня по завершенні Божественної літургії в Успенський храм смт Баришівки завітав Різдвяний вертеп, який організували учні Баришівської школи ім. М. Зерова на чолі з вчителем християнської етики Ларисою Володимирівною Шабат. Христослави привітали присутніх в храмі святковими побажаннями і прославили Різдво Христове колядками. Настоятель храму протоієрей Любомир Біляк подякував учасникам "вертепу" за те, що плекають давню українську традицію, чим і підсилюють святковий настрій і пригостив колядників солодощами.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)

ПАСІЧНА. Молодіжка Свято-Троїцького храму с. Пасіна привітала жителів смт. Баришівка з наступаючим Різдвом Христовим. Проспівавши колядку біля ТЦ Фора, юні колядники нагадали людям про те, що в цей день необхідно прийти до храму Божого і прославити новонардженного Іісуса Христа, а вже потім турбуватись про накриття столу та приготування смачного обіду. Виконуючи колядку "Добрий вечір тобі" колядники нагадали кожному хто її чув про частинку того дитячого різдвяного вогинку, який живе в серці кожної людини.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)

8 січня у Свято-Троїцькому храмі с. Пасічна Баришівського району, відбувся вечір колядок. Організаторами свята стала активно діюча молодіжка, яка підготувала чудові колядки та привітання для місцевих прихожан храму та гостей. Також на вечорі був присутній церковний хор с. Дернівка. Хори виконали понад 20 колядок різних авторів. А свято завершили співом Кондака Різдва Христовго "Дева днесь". Настоятель Свято-Троїцького храму с. Пасічна зауважив на важливості проведення таких творів і підкреслив, що така нова традиція відтепер буде запровадженна не лише в с. Пасіна, але й передана іншим парафіям Бориспільської єпархії.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)ПЛОСКЕ. 7 січня 2017р., у День свята Різдва Христового, в Свято-Покровському храмі с.Плоске Броварського району відбулася святкова Божественна Літургія.
По закінченню святкової літургії настоятель храму протоієрей Миколай Сидоренко привітав усіх присутніх зі Світлим святом Різдва Христового і побажав всім присутнім миру,добра,любові,радості в наших серцях.Після привітання настоятеля відбувся виступ дітей. Діти підносили в дар Новонародженому у Віфлеємських яслах Богонемовляті свої молитви, свою любов до ближніх, бажаючи добра всім і кожному. А ще присутні дітки підготували багато чудових колядок та віршів про Різдво.
Кожна дитина отримала іконочку Різдва Христового та солодкий подарунок.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)ЯГОТИН. 8 січня в Свято - Пантелеімонівському храмі м. Яготин після Божественної Літургії дитяча Недільна школа привітала парафіян святковою виставою. Після святкового виступу, настоятель Свято-Пантелеймонівської храму прот. Рустік Романій привітав віруючих зі святом Різдва Христового та подарував різдвяні подарунки вихованцям недільної школи та маленьким парафіянам.
По завершенні виступу дітей недільної школи всі охочі мали змогу прославити Народження Христа святковими колядками. А за колядки отримали гарячу юшку зі смачним глінтвейном.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)

БОРИСПІЛЬ. 7 січня 2017 р. в день Різдва Христового в храмі в честь Нерукотворного Образа Господа і Спаса нашого Іісуса Христа м. Бориспіль було звершене святкове Богослужіння. Після Богослужіння вихованці Недільної школи привітали настоятеля прот. Ігоря Степанюка та прихожан храму виступом різдвяного вертепу. В свою чергу настоятель звернувся з пастирським словом та подякував діткам за привітання вручивши солодкі гостинці.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. 7-го січня 2017-го року у Свято-Троїцькій церкві м. Переяслав-Хмельницький відбулася святкова Божественна літургія. Під час Богослужіння було зачитано різдвяне послання Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія. По завершенні богослужіння вихованці недільної школи привітали прихожан дзвінкими колядками. Також всі бажаючі діти міста мали змогу привітати прихожан храму зі світлим святом Різдва Христового. Всі присутні діти були нагороджені солодкими подарунками.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)

БЕРЕЗАНЬ. Як і в багатьох Божих храмах нашої країни, у Свято-Михайлівському храмі Березанського благочиння Різдвяна літургія 7-го січня 2017 року відрізнялася особливо. Цього справжнього зимового засніженого ранку всі віруючи люди стіклися до Божої дитини – Спасителя миру, кожний зі своїм даром. І як сказала на Різдвяному дитячому вертепі одна з маленьких участниць – ми не можемо принести багато золота і срібла, та ми можемо подарувати Божому дитяті наші чисті і сповнені віри серця.

Після Божественної літургії, в храм завітали маленькі коляднички, які показали сценку про суть свята та заколядували для всіх, прославляючи новонародженого Богомладенця Христа. Настоятель храму, духівник благочиння отець Петро Красножон від лиця всіх прихожан подякував маленьким колядникам, пригостив їх солодкими подаруночками та побажав їм та всім парафіянам Божої ласки та миру.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)


НЕДРА. В очікуванні дива застигло село Недра 6 січня. Маленький Ісусик у яслах вуличного вертепу, який створили працівники сільського будинку культури, пишно прибрана ялинка у храмі та трепіт свічечок створювали атмосферу дива та святковості. У святвечір парафіяни Свято-Троїцького храму зустрічали Різдво Христове всенічним бдінням, а після служіння до вірян завітали гості – колядники з м. Березань, квартет із новоствореного колективу Березанського міського будинку культури, які подарували у своєму виконанні автентичні колядки, зібрані у старожилів різних сіл України керівником колективу Катериною Павленко.

7 січня після святкової Божественної літургії для прихожан храму виступили з привітальними віршами та колядками вихованці Недрянського будинку культури та фольклорний колектив “Калинонька”. Всім діткам та гостям подякував настоятель храму протоієрей Олександр Клименко та обдарував усіх присутніх малюків та дітлахів пакуночками солодощів. Христос ся рождає! Славімо Його!


Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)


КОРЖІ. 7 січня 2017р., у День свята Різдва Христового, в храмі священномученика Власія с.Коржі Березанського благочиння відбулася святкова нічна Божественна Літургія. Вже стало доброю традицією, що Різдвяне богослужіння відбувається саме вночі, що викликає особливий трепет у прихожан.
По закінченні Літургії настоятель храму ієрей Миколай Борисюк привітав усіх парафіян зі Світлим святом Різдва Христового і побажав миру, добра, а саме головне, щоб всі ми прийняли в яслі свого серця Богомладенця Христа. Після привітання настоятеля відбувся виступ дітей, які підготували багато чудових колядок та віршів про Різдво. По закінченні всього, кожний прихожанин отримав солодкий подарунок. Також батюшка благословив хор прославляти новонародженого Богомладенця Ісуса Христа та нести цю радість усім жителям села в їх оселі.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)


ЯБЛУНЕВЕ. 7 січня, незважаючи на суворі погодні умови в храмі на честь ікони “Всіх скорботних радість” с. Яблуневе було радісно і тепло, адже прийшло помолитись новонародженому Богомладенцю Христу за мир в Україні багато маленьких жителів села. По закінченні святкового богослукжіння маленькі парафіяни привітали всіх з Різдвом Христовим. Настоятель храму, ієрей Сергій Таран подякував всім за теплу молитву та нагородив маленьких прихожан солодкими подарунками.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)ПОДІЛЛЯ. 7 січня в Свято – Покровському храмі с. Поділля після Божественної Літургії дитяча Недільна школа привітала парафіян святковою виставою. Після святкового виступу, настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Олександр Губенко привітав віруючих зі святом Різдва Христового та подарував різдвяні подарунки всім парафіянам.
По завершенні виступу дітей недільної школи всі охочі мали змогу прославити Народження Христа святковими колядками. А за колядки отримали гарні шоколадки.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)

БОРИСПІЛЬ. 8 січня 2017 р. у другий день Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа у чоловічому монастирі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Борисполя була відслужена святкова Божественна Літургія, яку очолив намісник монастиря архімандрит Спиридон (Ходанич) у спів служінні братії монастиря.
Після закінчення Літургії отець Спиридон привітав усіх з великим святом Милості Божої через пришестя в світ Спасителя і Іскупителя нашого Ісуса Христа. Благочинний монастиря ієромонах Серафим (Іваниш) від імені духовенства і всіх прихожан монастиря привітав намісника з Різдвом Христовим, а також з 8-річницею дияконської хіротонії. В свою чергу вихованці недільної школи монастиря привітали намісника і всіх прихожан з Великим Святом, показавши різдвяну виставу. Після вистави, отець намісник привітав всіх діток солодкими подарунками.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)

ДРУГЕ БОРИСПІЛЬСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. 8 січня в день Собору Божої Матері, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварьського, благочинний Другого Бориспільського округу, архімандрит Феогност (Юраш) у супроводі прот. Доримедонта Ірімєску та прот. Георгія Пилипчука відвідали у с. Ревне, Бориспільського р-ну, стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання інвалідів та одиноких не працездатних громадян.
Під час зустрічі архімандрит Феогност привітав усіх з великим та радісним святом Різдва Христового. Після вітальної адреси духовенство відвідало з подарунками та колядками людей, які знаходяться у відділенні.
Також в цей день благочинний завітав до дитячи будинків сімейного типу, які знаходяться у с. Проців а у с. Рівне, Бориспільського р-ну. Духовенство та колядників радо зустрічали у с. Проців родина Колотуші, а у с. Ревне родина Зубчуків, де після вітання духовенства діткам та вихователям було передані дарунки та солодощі. Благочинний подякував опікунам за їх великий подвиг і побажав їм Божої допомоги у їхній святій справі.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)

БЕРЕЗАНЬ. 7 січня 2016 року у день Різдва Христового святкову літургію у Благовіщенському храмі міста Березані очолив найстаріший клірик Березанського благочиння протоієрей В’ячеслав Ушаков у співслужінні благочинного округу архімандрита Назарія (Омеляненка) та диякона Симеона Шияна.Після Євангельського читання проповідь виголосив отець В’ячеслав. Звертаючись до віруючих, священнослужитель розповів про історію святкування Різдва Христового та закликав усіх до прийняття Богонемовляти Христа у своє серце.
Після богослужіння настоятель храму, отець Назарій, привітав прихожан зі святом та побажав, щоб світло Віфлеємської зірки, котре вказало волхвам шлях до Месії,  вказувало кожному віруючому на шлях до Істини.
Вкінці діти привітали всіх різдвяними піснеспівами. Прославляти новонародженого Христа продовжив хор храму.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)

ЗАЗИМ'Є. Після святкового різдвяного богослужіння 7 січня у приміщенні Духовно-просвітницького центру, що при Воскресенському храмі села Зазим'є Броварського району, парафіян зібрала недільна школа "Джерело радості", щоб привітати з величною подією історії людства - народженням Спасителя. Відбулося святкове казкове дійство за участі традиційних пастухів, царів, ангелів і різноманітних "звірів", образи яких відтворювали більше 30-ти діток різного віку. Всі сповіщали про прихід Месії. Через сценарій свята дітки принесли свої дари-таланти Новонародженому. Звучали колядки українською і англійською мовою, вірші, захоплюючі танці та авторські виконання. Наприкінці діти отримали заслужені цікаві і солодкі подарунки, а викладачі Недільної школи за свої труди - пам'ятні подарунки.

Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)Парафії Бориспільської єпархії святкують Різдво Христове (+відео)
 
 
 
 
June 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Останні новини