БЕРЕЗАНЬ. У 40-й день після кончини пом'янули духівника Березанського благочиння4 березня 2017 року в храмі архістратига Божого Михаїла м. Березань звершено заупокійне богослужіння, а саме: напередодні вечірня, а на наступний день поминальна Божественна Літургія по новопреставленому духівнику Березанського благочиння та настоятелю храму, протоієрею Петру Красножону. Заупокійне богослужіння очолив благочинний Березанського округу, архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духовенства благочиння та інших парафій.

Під час Божественної Літургії була піднесена сугуба молитва за упокій душі протоієрея Петра та всіх його почилих рідних. Також дуже щиро молилися за свого батюшку прихожани храму та родичі священика. Нікому не віриться, що його з ними вже немає, хоч і пройшло вже 40 днів.

По закінченні Божественної Літургії була звершена заупокійна панахида по новопреставленому духівнику благочиння, отцю Петру, яку очолив благочинний Березанського  округу, архімандрит Назарій (Омеляненко). Наприкінці панахиди освячено коливо за новопреставленого. Потім отець Назарій звернувся до парафіян зі словами проповіді та закликав не забувати у  молитвах свого духовного отця, адже це те що найбільш потрібно його душі та слідувати тим духовним порадам, чким він вчив за життя. По закінченні панахиди, благочинний звершив заупокійну літію на могилі батюшки.

КОМЕНТАРІ:

April 2017