Відбулася спільна сповідь духовенства Вишгородського благочиння

Відбулася спільна сповідь духовенства Вишгородського благочинняЗ благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського та Броварського, керуючого Бориспільською єпархією 15 березня 2017 року, в середу 3-го тижня Великого посту, в храмі святих Бориса та Гліба  м.Вишгород відбулася загальна сповідь духовенства Першого Вишгородського благочиння.

Сповідь приймав духівник благочиння прот Георгій Бойко. Це дозволило священикам парафій мати можливість очистити свою душу в таїнстві сповіді, а також поділитися своїми проблемами і переживаннями з духівником, щоб отримати від нього мудру пораду і духовну настанову.

Загальна сповідь священнослужителів в дні Святої Чотиридесятниці - старовинна церковна традиція, адже Великий піст - це час молитви і покаяння, період загального духовного оновлення. Служіння священика вимагає великої відповідальності, адже він здійснює таїнства, які вводять людину в життя вічне.Священик як ніхто інший повинен виконувати Божественну правду, повинен відчувати присутність Господа у своєму житті. З ранку і до вечора, з вечора до ранку він повинен пам'ятати про те, що Господь є господарем його життя.Господь говорить нам «Ви світло світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верху гори. І, як запалили свічку, то не для того, щоб поставити її під посудину, а на підсвічник, і світить вона всім у домі». Святитель Іоанн Златоуст вказує на такий зразок пастирства, як апостол Павло, який говорить у своєму посланні до Коринтян: «Але вмертвляю й неволю я тіло моє, щоб, звіщаючи іншим, не стати самому негідним». (1 Кор. 9:27)

Тому сповідь духовенства - це велика й  значима подія в духовному житті всього благочиння. Крім того, загальна сповідь - це ще одна можливість священнослужителів зустрітися один з одним, поспілкуватися між собою, вирішити ряд питань, пов'язаних з парафіяльним життям і пастирським служінням.

Після відбулася братська трапеза духовенства, під час якої обговорювалися поточні питання парафіяльного життя.

КОМЕНТАРІ:

April 2017