ПЛОСКЕ. В новорічну ніч парафія Покровського храму помолилася за мир в Україні

ПЛОСКЕ. В новорічну ніч парафія Покровського храму помолилася за мир в УкраїніВночі, 1 січня 2018 року, напередодні дня пам’яті мученика Вонифатія протоієреєм Миколаєм Сидоренком в Свято-Покровському храмі села Плоского Броварського району була звершена  Божественна літургія. Вже декілька років  поспіль  в плосківському старовинному  храмі відбувається нічне богослужіння до якого долучається все більше бажаючих помолитися за своїх близьких, за себе та  мир в нашій державі Україні.

Віряни та гості храму причастились Святих Христових тайн, подякували Богу за минулий рік та попросили благословіння на рік прийдешній. По завершенню святкового богослужіння був здійснений подячний молебень.

Настоятель привітав всіх з Новим роком та побажав щоб він пройшов під знаком миру, добра, любові до ближніх, щоб став роком чистих помислів та добрих справ, щоб мученик Вонифатій допомагав всім боротися с людськими страстями.

Надалі всі парафіяни та гості були запрошені отцем Миколою на святкову новорічну трапезу.

 ПЛОСКЕ. В новорічну ніч парафія Покровського храму помолилася за мир в УкраїніПЛОСКЕ. В новорічну ніч парафія Покровського храму помолилася за мир в Україні

Останні новини