Преосвященніший Віктор, єпископ Баришівський, звершив Велике повечір’я з читанням Покаянного канону в Свято-Успенській церкві Баришівки

Преосвященніший Віктор, єпископ Баришівський, звершив Велике повечір’я з читанням Покаянного канону в Свято-Успенській церкві БаришівкиПерлиною Православного Богослужіння є Великий Покаянний канон св. Андрія Критського. Саме читанням цього зворушливого  зову душі - покаянного канону,   Церква відкриває побожним християнам ворота святої Чотиридесятниці. Більше ніж 1300 років свята Церква завдяки цьому твору  відкриває християнам глибину покаяння. Християни мають можливість звершувати сугубі молитви і вслухатися в прекрасні повчальні піснеспіви, що надихають на розкаяння. Недарма, Церква одягає жалобні ризи, намагається розбудити приспану совість та викликати благе бажання до змін і виправлення.

Весна преображає все живе на Землі, одягаючи її в нові, прекрасні шати, так і ці святі дні початку Великого посту змушують нас скинути заплямоване веретище гріхів, і за допомогою посту, молитви та покаяння, одягти нашу душу в чистий одяг, угодний Богові. Для цього Церква і пропонує нам перші 4 дні Великого посту частинами канон св. Андрія Критського. Третю частину Покаянного канону св. Андрія Критського в Свято-Успенській церкві  смт Баришівки з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, звершив преосвященніший Віктор єпископ Баришівський, вікарій Київської Митрополії. Його приїзд радо зустрічали прихожани з настоятелем прот. Любомиром Біляком. Владика вперше приїхав до свого титульного міста. Діти недільної школи зустрічали Владику, вітаючи його віршами, і просили звершити сугубі молитви.

Вслухаючись в слова Покаянного канону, який читав владика Віктор, кожний, хто молився в храмі, мабуть, бажав, щоб слова канону торкалися його душі. Після завершення читання канону владика виголосив проповідь, застерігаючи, щоб в наших стосунках із Богом не було гріха. Всім побажав, щоб Господь подав силу і терпіння для достойного проведення посту і боротьби з гріхами.

Баришівське благочиння

October 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Останні новини