Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Миколай Завадовський

Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Миколай Завадовський4 травня 2018 року на 77 році життя після тяжкої хвороби відійшов до Господа клірик Першого Броварського благочиння протоієрей Миколай Завадовський.

Народився отець Миколай 7 грудня 1941 року, працював на світській роботі, а після закінчення в 2000 році духовної семінарії прийняв сан священика. Служив у храмі на честь святителя Миколая села Рожівка Броварського району та соборі святих апостолів Петра і Павла міста Бровари. Декілька останніх років тяжко хворів.

Священноначалля та духовенство Бориспільської єпархії висловлює свої співчуття духовним чадам та близьким спочилого. Віримо, що милосердний Господь протоієрея Миколая «в оселях праведних вселить, на лоні Авраамовому упокоїть, і до праведних причислить». Вічна йому пам’ять!

5 травня у Петро-Павлівському соборі м. Бровари відбудеться Божественна літургія в 8.00, а в 10.00 відспівування отця Миколая.