БРОВАРИ. Настоятель храму на честь святого апостола Іоанна Богослова відвідав геріатричний пансіонат31 серпня 2018 року, благочинний Другого Броварського округу, настоятель храму на честь святого апостола Іоанна Богослова м.Бровари протоієрей Іоанн Мисів, разом із волонтерами парафії відвідав геріатричний пансіонат в селі Святопетрівське Києво-Святошинського району, де звершив молебень та здійснив таїнства Сповіді та Причастя.

Це стаціонарна соціально-медична установа для постійного проживання громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Вражає відданість, милосердя і тетанічна праця людей, які віддають частинку себе, свого життя. Це дійсно справжня Любов до Бога і до ближнього.

Наприкінці, отець Іоанн поспілкувався з медсестрами та санітарками, які із сердечною любов’ю турбуються про цих знедолених людей і забезпечують їхню підтримку; побажав всім милості Божої, радості, міцності сили й духу, “…. щоб старість і хвороби не були для старших людей із пансіонату важким випробуванням, адже Господь є Лікарем душі й тіла для всіх, хто до Нього звертається. Нехай Ваше серце завжди буде сповнене справжньою Господньою любов’ю і буде відкритим для всіх.” - додав настоятель.

Сайт парафії

November 2018