ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи "Стежина до Бога"

ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи 2 вересня у селі Пасічна Баришівського району відбулось відкриття недільної школи "Стежина до Бога". Після Божественної літургії, на котрій діти приступили до таїнства Сповіді і Причастя, було звершено молебінь перед початком навчального року. Співслужив настоятелю храму протоієрею Івану Омельчуку та привітав дітей з новим навчальним роком голова молодіжного відділу Бориспільської єпархії ієрей Максим Мотков. Святкова частина продовжилась на території храму, де дітки підготували чудову сценку та слова привітання.

До святкової частини долучились представники НВК смт. Калита. Таланатовиті діти є не просто зразковими учнями, але й віруючими людьми, відвідують богослужіння, допомагають при храмі та беруть участь у літніх православних таборах.

Варто відзначити, що згуртованість парафіяльної сім'ї у с. Пасічна ще раз була підтвердженна чудовою колективною організацією даного свята. Смачний куліш, торт з іншими солодощами доповнили свято не звичайним смаком.
Парафія висловлює також подяку депутату Баришівської РДА Деркач Анні Василівні за традиційний внесок, який вона робить до кожного нашого свята.

Цього року учнями недільної школи стали близько 30 дітей із с. Пасічна та інших сіл.

 
 
ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи
  ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи   ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи   ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи
January 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Останні новини