Відбулися Сповідь та збори духовенства Баришівського благочиння

Відбулися Сповідь та збори духовенства Баришівського благочиння24-го грудня 2018-го року в Свято-Успенському храмі смт Баришівки настоятелі церков Баришівського благочиння зібралися, щоб відзвітуватися за проведену роботу на парафіях протягом року. Священики в 2018-му році, крім звершення уставних богослужінь в своїх храмах, брали участь в громадських заходах з нагоди церковних, національних та державних свят. Особливу увагу панотці приділяють  молодому поколінню, тому і відвідують виховні та навчальні заклади з нагоди православних свят або просто для бесіди. Слід зауважити, про тісну співпрацю районної бібліотеки для дітей з парафіями Баришівського благочиння. При кількох храмах діють недільні школи, де сам священик або вчитель християнської етики проводять заняття.

Священики разом з парафіянами стурбовані військовим конфліктом на сході України, а також ситуацією в Азовському морі. Кожної літургії чи молебню духовенство і миряни підносять молитви за мир в Україні і за українських воїнів. Крім молитовної опіки, священики неодноразово протягом року збирали гуманітарну допомогу нашим захисникам і через волонтерів передавали  її на Схід.

Також священики організовували паломницькі поїздки, брали участь в хресних ходах. Три священики Баришівського благочиння разом із педагогами взяли участь в краєзнавчій експедиції до Стеблева - батьківщини українського письменника і богослова Івана Нечуя-Левицького. 

Благочинний церков Баришівського церковного округу протоієрей Любомир Біляк загострив увагу священиків на ту ситуацію, що склалася в світовому Православ'ї з приводу створення в Україні Помісної Православної Церкви. Отець-благочинний зобов'язав настоятелів донести рішення Синоду Української Православної Церкви стосовно Об'єднавчого собору, який відбувся в Києві в Софіївському соборі 15-го грудня 2018 року. 

Протоієрей Іоанн Омельчук настоятель Свято-Троїцької церкви с. Пасічна запросив священиків з вірянами до себе на парафію на Різдвяний концерт, який має відбутися 8-го січня 2019-го року о 16:00.

І традиційно для священиків Сповідь провів духівник Баришівського благочиння протоієрей Михаїл Макеєв.

Відбулися Сповідь та збори духовенства Баришівського благочинняВідбулися Сповідь та збори духовенства Баришівського благочиння

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні новини