ПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сиріт

ПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітНапередодні різдвяних свят 30 грудня 2018 року настоятель Свято-Покровського храму села Плоске Броварського району протоієрей Миколай Сидоренко разом з небайдужими людьми відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сиріт, які проживають в селі Плоске.

Діткам та батькам було подаровано продуктові набори,іграшки,одяг,взуття,засоби гігієни:пральні порошки,мило,зубні пасти та щітки,а саме головне для дітвори солодощі та фрукти.

Кожній родині отець Миколай побажав Божого благословення,щастя та успіху у житті.Також священник закликав діток бути дружніми,любити та поважати батьків і підтримувати один одного.

 ПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сирітПЛОСКЕ. Напередодні різдвяних свят священик відвідав малозабезпечені багатодітні родини та дітей сиріт

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні новини