Священство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною Церквою

Священство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною Церквою4 лютого 2019 року, у кафедральному соборі на честь Покрову Богородиці під головуванням Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія відбулися збори духовенства Першого та Другого Бориспільських благочинь єпархії.

У зборах взяли участь секретар єпархії, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, благочинні Першого і Другого Бориспільських благочинь благочинь протоієрей Георгій Носач та архімандрит Феогност (Юраш), духівник єпархії протоієрей Сергій Пилипчук та духовенство двох Бориспільських благочинь.

Під час зборів священнослужителі обговорили події, що відбуваються зараз в церковному житті України та надали негативну оцінку втручанню державних, політичних та інших сил у справи церковні.

Духовенство провело порівняльний аналіз т.з. "Томосу" про надання "автокефалії" новоствореній структурі ПЦУ та Грамоти (Томосу) Святішого патріарха Алексія II від 27 жовтня 1990 року, який надає Українській Православній Церкві незалежність і самостійність в її управлінні.

Результатом засідання стало ухвалення спільного рішення духовенства підтримати постанову Собору єпископів Української Православної Церкви від 13 листопада 2018 року, висловити свою вірність святій Українській Православній Церкві — Церкві українського народу та підтримку її Предстоятелю - Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України.

Після зібрання керуючий єпархією ознайомився з станом реставраційних робіт кафедрального собору.

Священство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною ЦерквоюСвященство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною ЦерквоюСвященство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною ЦерквоюСвященство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною ЦерквоюСвященство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною ЦерквоюСвященство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною ЦерквоюСвященство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною ЦерквоюСвященство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною ЦерквоюСвященство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною ЦерквоюСвященство Бориспільського району зберігає єдність з Українською Православною Церквою

July 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Останні новини