ЯГОТИН. Відбулися спільна сповідь та соборування духовенства Яготинського благочиння5 квітня з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського та Броварського в Свято-Покровському храмі м. Яготин відбулися збори, сповідь та соборування Яготинського благочиння.

Збори очолив благочинний протоієрей Рустік Романій. На зборах благочинний доніс до духовенства інформацію про заяву Священного Синоду УПЦ щодо ситуації в українському і світовому Православ`ї, а також повідомив про обрання архімандрита Амвросія (Вайнгагія) єпископом Згурівським, вікарієм Бориспільської єпархії.

У ході зборів духовенство розглянуло поточні питання та окреслило основні напрямки роботи парафій до дня Воскресіння Христового.

По завершенні зборів відбулася сповідь та соборуванн духовенства. Сповідь очолив духівник Яготинського благочиння протоієрей Сеогій Кисильов.

ЯГОТИН. Відбулися спільна сповідь та соборування духовенства Яготинського благочинняЯГОТИН. Відбулися спільна сповідь та соборування духовенства Яготинського благочинняЯГОТИН. Відбулися спільна сповідь та соборування духовенства Яготинського благочинняЯГОТИН. Відбулися спільна сповідь та соборування духовенства Яготинського благочинняЯГОТИН. Відбулися спільна сповідь та соборування духовенства Яготинського благочинняЯГОТИН. Відбулися спільна сповідь та соборування духовенства Яготинського благочиння

June 2019