БАРИШІВКА. Духовенство благочиння освятило пам’ятник Святителю Миколаю Мирликійському чудотворцюПам’ятники релігійного змісту, які зводилися протягом віків на наших землях, завжди були невід’ємною частиною культурної спадщини нашого народу. Вони символізували глибоку пошану до тих, образ яких творився з каменю, дерева, глини, сталі чи інших матеріалів. Пам’ятники зводилися за ознакою великої любові та завжди несли певну ідею. Навіть з плином віків пам’ятники викликають почуття подяки до того, кому вони присвячені. Бажання поставити пам’ятник святому угоднику Божому  - це велика і благородна справа.

Для одного з побожних мешканців смт. Баришівка виготовлення  та установлення пам’ятника Святителю Миколаю Мирликійському чудотворцю біля центральної районної лікарні ця ідея визрівала не один рік.
І ось у святковий день, 22 травня, коли звершується пам’ять перенесення мощей Святителя Миколая у місто Барі (Італія), відбулося урочисте освячення цього монументу. Після святкових літургій у своїх храмах , благочинний протоієрей Любомир Біляк, протоієрей Василій Степанчук, ієрей Володимир Філоненко за участі громади смт. Баришівка, представників місцевої влади здійснили молебень і освячення даного пам’ятника. У своєму слові отець Любомир побажав співвітчизникам, щоб біля цієї пам’ятної споруди завжди було молитовне звернення до цього угодника Божого.

БАРИШІВКА. Духовенство благочиння освятило пам’ятник Святителю Миколаю Мирликійському чудотворцюБАРИШІВКА. Духовенство благочиння освятило пам’ятник Святителю Миколаю Мирликійському чудотворцюБАРИШІВКА. Духовенство благочиння освятило пам’ятник Святителю Миколаю Мирликійському чудотворцюБАРИШІВКА. Духовенство благочиння освятило пам’ятник Святителю Миколаю Мирликійському чудотворцюБАРИШІВКА. Духовенство благочиння освятило пам’ятник Святителю Миколаю Мирликійському чудотворцюБАРИШІВКА. Духовенство благочиння освятило пам’ятник Святителю Миколаю Мирликійському чудотворцю