Православна Яготинщина зустрічала велопаломників зі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври1 жовтня 2019 року о 14:00 паломники велопробігу зі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври прибули до м. Яготин. Одразу з м. Яготин паломники відправилися до Свято-Успенського жіночого монастиря с. Райківщина де був вудслужений молебень за мир в Україні. Молебень очолили священники з велопробігу.

По завершенні молебню паломники приїхали до Свято-Пантелеімонівського храму м. Яготин. Після трапези паломників розмістили на ночівлю. Опівночі в Свято-Пантелеімонівському храмі звершено Божественну літургію. Богослужіння очолив благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій у співслужінні священників які супроводжують велопаломників. Літургію співали паломники під керівництвом протоієрея Петра Семащука.

Більшість паломників причастилися Святих Христових Таїн. . О 6:30 звершили ранішні молитви та після чаювання, продовжили свій шлях до Свято-Успенської Святогірської Лаври.

October 2019