Відбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації

Відбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації22 жовтня 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського та Броварського, керуючого Бориспільською єпархією, в храмі святого апостола Іоанна Богослова м. Бровари, відбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником Єпархіального Відділу релігійної освіти та катехизації священиком Павлом Рафальським.

Отець Павло представив священству важливі документи: "Положення про недільні школи Української Православної Церкви", а також "Стандарт навчально-виховної діяльності", який реалізується в недільних школах для дітей Української Православної Церкви.

Також повідомив про те, що  організовувати роботу з дітьми потрібно розділяючи їх на вікові та кількісні категорії. 

Отець Павло порекомендував проводити заняття з дітьми в такій формі: участь в богослужінні, потім - частування, і вже після - викладання закону Божого до 30 хвилин, вивчення церковнослов'янської мови або іншого предмету після чого, обов'язково творчі заняття: рукоділля, ліпнина, вишивання бісером, тощо.

По всіх запитаннях отець Павло порадив звертатися в навчально-методичний центр Української Православної Церкви та надав його координати. Також він познайомив священиків із загальною ситуацією в різних благочиннях Бориспільської єпархії та відповів на запитання духовенства.

В свою чергу, благочинний Другого Броварського Округу протоієрей Іоанн Мисів, подякував отцю Павлу за чудово викладену інформацію та пообіцяв плідну співпрацю ввіреного йому благочиння з єпархіальним відділом релігійної освіти та катехизації.

 Відбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизаціїВідбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизаціїВідбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизаціїВідбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизаціїВідбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації

May 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні новини