Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані звершили поїздку до Переяслава-Хмельницького

Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані звершили поїздку до Переяслава-Хмельницького1 листопада 2019 року вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані вирушили у поїздку до Переяслава. Дітей супроводжував благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) та вихователі воскресної школи. 

Спочатку березанці відвідали Свято-Успенський собор та Архангело-Михайлівський чоловічий монастир міста, де оглянули археологічні розкопки древньоруського собору. Після цього вихованців гостинно зустрів ієромонах Феодосій(Вишаровський) у Свято-Троїцькій церкві Переяслава. Тут з благословення благочинного І Переяслав-Хмельницького округу архімандрита Ніла (Семенця) для дітей був приготований чай. 

Опісля всі направилися в Переяславський музей народної архітектури та побуту середньої Наддніпрянщини, де працівниками музею була проведена екскурсія. У музеї представлено як українське село Середньої Наддніпрянщини кінця ХІХ — початку ХХ століть, так і будівлі та стоянки від часів пізнього палеоліту до часів Київської Русі. Музей ознайомлює з народною культурою, архітектурою та творчістю, звичаями та обрядами українців Середньої Наддніпрянщини. На згадку про поїздку отець Назарій подарував дітям дитячі молитвослови.

Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані звершили поїздку до Переяслава-ХмельницькогоВихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані звершили поїздку до Переяслава-ХмельницькогоВихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані звершили поїздку до Переяслава-ХмельницькогоВихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані звершили поїздку до Переяслава-ХмельницькогоВихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані звершили поїздку до Переяслава-ХмельницькогоВихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані звершили поїздку до Переяслава-ХмельницькогоВихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані звершили поїздку до Переяслава-ХмельницькогоВихованці воскресної школи Свято-Благовіщенського храму Березані звершили поїздку до Переяслава-Хмельницького 

September 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Останні новини