БЕРЕЗАНЬ. Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенському храму звершили паломництво до Києво-Печерської Лаври

БЕРЕЗАНЬ. Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенському храму звершили паломництво до Києво-Печерської Лаври3 січня 2020 року найменші прихожани Свято-Благовіщенського храму міста Березані відвідали Київ. Новий рік для вихованців воскресної школи розпочався із поїздки до столиці. Коли приїжджаєш до будь-якого міста намагаєшся вклонитися головним його святиням. В Києві - це, безсумнівно, Печерські святі, тому й ми направилися до православної колиски нашого народу - Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Разом із малечею були архімандрит Назарій (Омеляненко) та викладачі воскресної школи. 

ранку діти стали причасниками Святих Христових Таїнств за пізньою Божественною Літургією у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських  обителі. Найцікавішою частиною поїздки став час після богослужіння. Вихованці із викладачами відвідали Успенський собор, де вклонилися частці мощей святого архідиякона Стефана, що почиває у срібній раці та прогулялися верхньою територією. Далі шлях лежав до поклоніння нетлінним останкам преподобних Печерських у Ближніх та Дальніх печерах.

Віруючі пройшлися напівтемеими підземними склепіннями, освітлюючи шлях свічками. Завітали маленькі паломники і до академічного храму Різдва Пресвятої Богородиці,  де здобувають богослужбову практику майбутні священики. Оглянули також древнє монастирське кладовище довкола храму. З благословення Преосвященнішого Сильвестра, єпископа Білогородського, ректора КДА і С у трапезній Духовних Шкіл на малечу чекав смачний обід. Наостанок малеча завітала на Софіївську площу, де відвідала головну ялинку країни.

 БЕРЕЗАНЬ. Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенському храму звершили паломництво до Києво-Печерської ЛавриБЕРЕЗАНЬ. Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенському храму звершили паломництво до Києво-Печерської ЛавриБЕРЕЗАНЬ. Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенському храму звершили паломництво до Києво-Печерської ЛавриБЕРЕЗАНЬ. Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенському храму звершили паломництво до Києво-Печерської ЛавриБЕРЕЗАНЬ. Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенському храму звершили паломництво до Києво-Печерської ЛавриБЕРЕЗАНЬ. Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенському храму звершили паломництво до Києво-Печерської ЛавриБЕРЕЗАНЬ. Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенському храму звершили паломництво до Києво-Печерської ЛавриБЕРЕЗАНЬ. Вихованці воскресної школи Свято-Благовіщенському храму звершили паломництво до Києво-Печерської Лаври

April 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Останні новини