БОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочиння18 червня 2020 року в четвер у день пам'яті перенесення мощей святого благовірного князя-страстотерпця Ігоря Чернігівського та святителя Костянтина митрополита Київського і всієї Русі у Свято-Покровському храмі села Борщів була звершена соборна Божественна Літургія.

Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні настоятеля храму ієрея Бориса Коляди та духовенства благочиння.

Після читання Євангелія проповідь виголосив настоятель Свято-Успенського храму міста Березань ієрей Димитрій Бондар. Священик на прикладі житія святого князя Ігоря наголосив на важливості жертовності і смирення.

Під час богослужіння була піднесена молитва проти пандемії коронавірусу. Після Літургії до присутніх звернувся отець Назарій, привітавши всіх із Петровим постом, побажав із духовною користю провести цей час у служінні Богу та ближнім. В кінці отець-благочинний привітав настоятеля Олександро-Невського храму села Ярешки ієрея Ігоря Стокаліча та старшого пономаря Свято-Благовіщенського храму міста Березані Лагерєва Ігоря з тезоіменитством.

Після богослужіння відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння. На початку зібрання отець Назарій привітав духівника благочиння протоієрея Анатолія Левицького із 25-ти літтям священницької хіротонії, котре священнослужитель відзначив 15 травня цього року, вручивши пам’ятну ікону. Благочинний представив нового клірика диякона Віктора Опанасенка. У ході зборів був проведений аналіз соціальної роботи парафій благочиння під час пандемії та окреслені пріоритетні напрямки роботи у майбутньому.

БОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочинняБОРЩІВ. Відбулася соборна Літургія та чергові збори духовенства Березанського благочиння