КНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального року

КНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального рокуКожного року згідно традиції села Княжичі в Спасо-Преображенському монастирі звершується «молебен перед началом учения отроков».

В суботу 29 серпня 2020 року в Спасо-Преображенському соборі було звершено Божественну Літургію, яку очолив благочинний монастиря архім. Іларіон (Кострець) в співслужінні братії монастиря.

Перед початком Божественної Літургії ієромонах Корнілій (Дзядик) приймав сповідь дітей, а під час Літургії діти причащались Святих Христових Таїн. 

По закінченні Богослужіння було звершено молебень перед початком навчання. Благочинний монастиря архім. Іларіон (Кострець)  від імені намісника архім. Софронія (Шинкаренка) привітав діток з початком навчання, окропив їх святою водою та благословив їм подарунки.

 КНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального рокуКНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального рокуКНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального рокуКНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального рокуКНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального рокуКНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального рокуКНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального рокуКНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального рокуКНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального рокуКНЯЖИЧІ. У Спасо-Преображенському монастирі діти причастилися святих Христових Таїн та помолилися перед початком навчального року