Священники на парафіях благословили дітей до школи

Священники на парафіях благословили дітей до школиНа минулих вихідних в парафіях Бориспільської єпархії священники звершили молебні перед початком навчального року та благословили дітей до школи.

 

30 серпня 2020 року у неділю дванадцяту після П'ятедисятниці з благословення Високопреосвященнійшого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського у Петропавлівському храмі с. Петропавлівське Бориспільського району традиційно відбулася Божественна літургія, після закінчення якої був завершений молебень перед початком нового навчального року. По закінченні молебню настоять храму прот. Василій Бринзей звернувся до дітей та їх батьків зі словом проповіді та окропив усіх святою водою.

Священники на парафіях благословили дітей до школиСвященники на парафіях благословили дітей до школиСвященники на парафіях благословили дітей до школи 

29 та 30 серпня 2020 року після святкової Божественної літургії настоятель Свято-Покровської церкви села Плоске Броварського району протоієрей Миколай (Сидоренко) відслужив молебень на початок навчального року. Під час літургії молилися дорослі і юні парафіяни - батьки та їх діти. Цього святкового дня маленькі парафіяни причастилися Святих Христових Тайн. 

Після звершення молебню настоятель звернувся до учнів та їх рідних з повчальним словом.

 Священники на парафіях благословили дітей до школиСвященники на парафіях благословили дітей до школиСвященники на парафіях благословили дітей до школиСвященники на парафіях благословили дітей до школиСвященники на парафіях благословили дітей до школиСвященники на парафіях благословили дітей до школиСвященники на парафіях благословили дітей до школиСвященники на парафіях благословили дітей до школиСвященники на парафіях благословили дітей до школи