ОСЕЩИНА. Cобор Великого Пророка Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна

ОСЕЩИНА. Cобор Великого Пророка Предтечі і Хрестителя Господня ІоаннаУ день, коли Свята Православна Церква святкує Собор Великого Пророка Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна, у нашому храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ була звершена Божественна Літургія, а після неї присутні парафіяни поздоровили настоятеля храму протоієрея Олександра Стасіва з 15-річчям хіротонії у сан диякона.

Хіротонія відбулась 20 січня 2006р. в Іоанно-Предтеченському приділі Успенського собору Києво-Печерської Лаври, а саме у його Кувуклії.

Це незабутня подія початку нового життєвого шляху отця Олександра Стасіва, віддання себе на служіння Єдиному на потребу.

Символічно, що це відбулось у дні Святкування Богоявлення та на Свято Пророка Іоанна Предтечі, найбільшого серед рождених жінками. Слова Іоанна звучать як набат на усі віки існування людства: «Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне” (Мф. 3:2). Ці слова не закінчилися на Йордані, вони адресовані кожному , хто прийшов у цей світ!

Дорогий отець Олександр, поздоровляємо Вас з початком священницького служіння у рядах воїнів Христових нашої Української Православної Церкви! Бажаємо Вам духовної наснаги, сил, здравія, щиро дякуємо Вам за любов до кожного з нас і Ваше відкрите серце».

Служите Господу в веселии, войдите пред лицо Его в радости. (Пс. 99:2) .

February 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Останні новини