ЗАВОРИЧІ. Парафія підтвердила свою вірність УПЦ

ЗАВОРИЧІ. Парафія підтвердила свою вірність УПЦ10 червня, у селі Заворичі Броварського району, відбулось так зване "релігійне зібрання" осіб, які не мають жодного відношення до життя Релігійної громади УПЦ.

 

Прикриваючись офіційною назвою парафії вони проводили голосування про перехід Релігійної громади УПЦ  до ПЦУ. Напередодні, настоятель храму святого Великомученика Георгія Побідоносця, протоієрей Петро Котюк повідомив начальника Броварського районного відділу поліції про факт фальсифікованих зборів.

Настоятель храму офіційно засвідчив що Свято-Георгіївська парафія (Релігійна громада УПЦ Бориспільської єпархії) ніякої участі у т.з. зборах, що відбулися на місцевому стадіоні не брала.

Парафія вкотре засвідчила свою вірність УПЦ на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм. Підтвердженням цьому є збори релігійної громади, котрі відбулися 27 травня. За те, щоб залишитися у складі УПЦ проголосувало 163 людини.

Парафія разом з настоятелем продовжує вірно служити Богу, молячись за багатостраждальну Державу нашу Україну та її захисників.

ЗАВОРИЧІ. Парафія підтвердила свою вірність УПЦ