ВИШЕНЬКИ. Прощання з захисником України Сергієм Антоновичем Драгомерецьким

ВИШЕНЬКИ. Прощання з захисником України Сергієм Антоновичем Драгомерецьким 29 червня 2023 року у Вишеньках прощалася із захисником України Сергієм Антоновичем Драгомерецьким, котрий загинув 23 жовтня під Бахмутом.

 

Заупокійне богослужіння у храмі на честь святого Великомученика Георгя Побідоносця с.Вишеньки, з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія звершив секретар єпархії, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій (Пилипчук).

Преосвященному владиці співслужи благочинний ІІ Бориспільського благочиння архімандрит Феогност (Юраш) та духовенство єпархії.

В кінці, преосвященний владика звернувся зі словом проповіді до присутніх, а також зі словами підтримки до родичів загиблого Героя України.

Вічна памть!

ВИШЕНЬКИ. Прощання з захисником України Сергієм Антоновичем Драгомерецьким ВИШЕНЬКИ. Прощання з захисником України Сергієм Антоновичем Драгомерецьким ВИШЕНЬКИ. Прощання з захисником України Сергієм Антоновичем Драгомерецьким ВИШЕНЬКИ. Прощання з захисником України Сергієм Антоновичем Драгомерецьким ВИШЕНЬКИ. Прощання з захисником України Сергієм Антоновичем Драгомерецьким