БРОВАРИ. Обрізання Господнє

БРОВАРИ. Обрізання Господнє14 січня 2024 року, з благословіння керуючого Бориспільською єпархією митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, секретар Бориспільської єпархії, архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив Божественну літургію в день свята Обрізання Господнього та день памʼяті Свт. Василія Великого у Свято-Троїцькому храмі м. Бровари.

Його Вісокопреосвященству співслужили благочинний І-го Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму  протоієрей Василій Возний та клирік храму архімандріт Іоасаф (Морза).

За богослужінням молились про мир в Україні.

По закінченню Богослужіння Архіпастир привітав настоятеля храму з днем тезоіменитства та ювілеєм.

БРОВАРИ. Обрізання ГосподнєБРОВАРИ. Обрізання ГосподнєБРОВАРИ. Обрізання ГосподнєБРОВАРИ. Обрізання Господнє