Відбулося спільне говіння духовенства Березанського благочиння.

Відбулося спільне говіння духовенства Березанського благочиння.  29 квітня 2024 року у Страсний Понеділок у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані було звершене уставне богослужіння.

Перед богослужінням всі священнослужителі Березанського благочиння приступили до Таїнства Покаяння.

Божественну Літургію Передосвячених Дарів очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника благочиння протоієрея Анатолія Левицького та духовенства благочиння.

За Літургією помолились за припинення війни та мир в Україні, за наше військо та волонтерів.

Після читання Євангелія проповідь виголосив настоятель Спасо-Преображенського храму села Коржі протоієрей Миколай Борисюк.

По завершенні богослужіння відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння.

На початку зібрання архімандрит Назарій привітав протоієрея Олександра Губенка із 55-літнім ювілеєм, котрий священик відзначив 19 березня, а також ієродиякона Никона (Згурського) із 30-літтям, котре відзначалося 26 лютого, та п'ятилітиям монашеського постригу і дияконської хіротонії.

У свою чергу духовенство привітало отця Назарія із 35-тиліттям, котре священнослужитель відзначив 20 квітня.

Отець-благочинний привітав ієродиякона Євфимія (Опанасенка) із постригом у чернецтво та представив клірика храму Різдва Пресвятої Богородиці села Волошинівки диякона Олександра Вороневича.

У ході зібрання духовенство обговорило графік пасхальних богослужінь на парафіях благочиння, а також благодійність на ЗСУ та парафіяльні соціальні проекти до Великодня.

Відбулося спільне говіння духовенства Березанського благочиння.

Відбулося спільне говіння духовенства Березанського благочиння.  Відбулося спільне говіння духовенства Березанського благочиння.