Архангело-Михайлівська парафія Березані долучилася до збору коштів для захисників України. 25 травня 2024 року у Березані відбулися два благодійні концерти в підтримку 27 окремого стрілецького батальйону, де зараз служить викладач Березанської школи мистецтв Маловік Анатолій Іванович - на пристрій РЕБ.

Концерт на Майдані Шевченка провів Маловік Анатолій Іванович.

В міському будинку культури відбувся творчий звіт вихованців Березанської школи мистецтв класу хореографії під керівництвом Оксани Трубій.

Настоятель Архангело-Михайлівського храму міста Березані протоієрей Сергій Таран передав зібрані на парафії 5 000 гривень.

Разом на двох благодійних концертах було зібрано 11 927 гривень.  Загальна сума зібраних коштів склала 16 927 гривень.