Прихожани парафій Березанського благочиння здійснили паломницькі поїздки по святиням Волині, Рівненщини та ЧеркащиниПо благословенню Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Бориспільського та Броварського з 29 квітня по 1 травня прихожани парафій Березанського благочиння здійснили паломницьку поїздку по святиням Волині та Рівненщини під керівництвом настоятеля храму на честь ікони Пресвятої Богородиці “Всіх скорботних радість” с.Яблуневе, ієрея Іллі Ляшика.

Першим монастирем був Святогірський Зимненській ставропігійний монастир, в якому насельниця монастиря, монахиня Павла розповіла історію обителі. Після вечірнього богослужіння був відслужений молебень з акафістом перед чудотворним образом Богородиці “Зимненська”, після чого паломники відвідали цілюще джерело на честь ікони Божої Матері  “Будятичівська” в водах якого окуналися. Наступного дня паломники також молилися на Божественній Літургії.

Дорогою назад також випала можливість відвідати та помолитись в Свято-Миколаївському жіночому монастирі с.Городок та Свято-Троїцькому ставропігійному монастирі м.Корець що на Рівненщині. В останньому поклонились чудотворній іконі Богородиці “Спорушниця грішних”.

В піднесеному настрої всі паломники повернулись додому, несучи в своєму серці часточку кожної з відвіданих святинь.

2 травня 2018 року було здiйснено паломницьку поïздку до Свято-Покровського Красногірського жіночого монастиря, що на Черкащині, поблизу міста Золотоноша. Прихожани храму Архистратига Михаïла на чолi з настоятелем, протоієреєм Сергiем Тараном поклонились святиням монастиря, таким як Дубенська Красногірська чудотворна ікона Божої Матері (Дубицька). Святкування ікони здійснюється в день Преполовення П’ятидесятниці.

КОМЕНТАРІ:

August 2018