ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Троїцького храму міста.

ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Троїцького храму міста.13 червня 2022 року, у День Святого Духа у Свято-Троїцькому храмі міста Переяслава була звершена соборна Божественна Літургія.

Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні благочинного І Переяслав-Хмельницького округу та настоятеля храму архімандрита Ніла (Семенця), благочинного ІІ Переяслав-Хмельницького округу протоієрея Генадія Спатаря, духовенства обох Переяславських благочинь та гостей у священному сані. За богослужінням співав чоловічий квартет під керівництвом протодиякона Тарасія Мудрака.

Після читання Євангелія архімандрит Назарій звернувся до присутніх зі словом проповіді, у якій відзначив дію благодатних Дарів Святого Духа у житті християнина.

За богослужінням була піднесена молитва за припинення війни та мир в Україні. Після Літургії був звершений хресний хід довкола храму, а духовенство окропило віруючих святою водою. В кінці до духовенства та парафіян зі словом подяки звернувся архімандрит Ніл.

Незважаючи на шалений тиск, з боку міського голови та депутатів міської ради, Свято-Троїцька парафія міста Переяслава , залишається в канонічній Українській Православній Церкві.

Всім присутнім була запронована святкова трапеза.

ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Троїцького храму міста.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Троїцького храму міста.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Троїцького храму міста.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Троїцького храму міста.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Троїцького храму міста.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Троїцького храму міста.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Троїцького храму міста.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Троїцького храму міста.