БЕРЕЗАНЬ. Відбулося заключне цьогоріч заняття Недільної школи.

БЕРЕЗАНЬ. Відбулося заключне цьогоріч заняття Недільної школи.19 червня цього року у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані Божественну Літургію звершив настоятель архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні ієродиякона Никона (Згурського).

За богослужінням співали два храмові хори. Після читання Євангельського уривку отець Назарій виголосив проповідь про поняття святості. За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні, за українське військо, за вимушених переселенців та за весь боголюбивий народ.

В кінці Літургії архімандрит Назарій зачитав особливу колінопреклонну молитву в період Петрового посту, а після отпусту зачитав звернення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, та доніс до відома парафіян особливе благословення владики на період посту.

Традиційно, у Неділю всіх святих завершуються заняття Недільної школи, що діє при храмі. цьогоріч вихователі та діти підготували для парафіян ляльковий театр на тему: "Доброта - християнська чеснота". Наостанок  всі діти отримали символічні подарунки. З Божою допомогою, після канікул у вересні заняття Недільної школи відновляться.

БЕРЕЗАНЬ. Відбулося заключне цьогоріч заняття Недільної школи.БЕРЕЗАНЬ. Відбулося заключне цьогоріч заняття Недільної школи.БЕРЕЗАНЬ. Відбулося заключне цьогоріч заняття Недільної школи.БЕРЕЗАНЬ. Відбулося заключне цьогоріч заняття Недільної школи.БЕРЕЗАНЬ. Відбулося заключне цьогоріч заняття Недільної школи.