БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння.

БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. 23 червня 2022 року у день пам'яті святителя Іоанна, митрополита Тобольського, у Свято-Димитрівському храмі села Садове була звершена соборна Божественна Літургія. Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника благочиння протоієрея Анатолія Левицького, настоятеля храму протоієрея Валерія Повха та духовенства благочиння. 

 

Після читання Євангелія проповідь виголосив настоятель Олександро-Невського храму села Ярешки ієрей Ігор Стокаліч. За Літургією була піднесена молитва про припинення війни та мир в Україні. На заупокійній єктенії помолилися за упокій спочилих українських воїнів та мирних жителів, котрі загинули під час військових дій. В кінці Літургії була піднесена особлива колінопреклонна молитва, благословенна в храмах Бориспільської єпархії у дні Апостольського посту цьогоріч.

По завершенні богослужіння до парафіян зі словом настанови звернувся архімандрит Назарій.  Священнослужитель розповів про основні задачі посту та побажав усім духовних звершень у період говіння. 

Після спільної Євхаристії з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння. На початку зібрання отець Назарій привітав настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці села Волошинівки ієромонаха Миколая (Сидоренка) із 35-тиліттям, котре священик відзначив у березні, а також із 15-тиліттям дияконської та священицької хіротоній. У ході зібрання були обговорені поточні питання з життя благочиння. Особлива увага була звернена на благодійну допомогу парафій переселенцям. 

Наостанок отець-благочинний побажав духовенству з користю для душі в особливому подвигу провести дні Петрового посту.

 

БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння. БЕРЕЗАНЬ.Відбулися збори духовенства благочиння.