Престольне свято Іллінського храму м.Бориспіль

Престольне свято Іллінського храму м.Бориспіль2 серпня, в день пам'яті пророка Божого Іллі, благочинний I-го Бориспільського благочиння протоієрей Олександр Бондар очолив святкову Божественну літургію в Свято-Іллінському храмі міста Бориспіль.

Йому співслужив настоятель храму протоієрей Андрій Олійник та гості у священному сані.

Під час Літургії були піднесені посилені молитви за мир в Україні та перемогу українського війська над російськими загарбниками.

По завершенні богослужіння, благочинний звернувся до вірян зі словом проповіді та привітав настоятеля та прихожан з храмовим святом.

Престольне свято Іллінського храму м.БориспільПрестольне свято Іллінського храму м.БориспільПрестольне свято Іллінського храму м.БориспільПрестольне свято Іллінського храму м.Бориспіль