У Страсний Понеділок звершена соборна Передосвячена Літургія та збори духовенства Березанського благочиння.

У Страсний Понеділок звершена соборна Передосвячена Літургія та збори духовенства Березанського благочиння.  10 квітня цього року у Страсний Понеділок у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані були відправлені уставні богослужіння.

 

Божественну Літургію Передосвячених Дарів очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духовенства благочиння.

Після читання Євангелія проповідь виголосив настоятель Свято-Миколаївського храму села Бзів ієрей Василій Кость.  

За Літургією була піднесена молитва за припинення війни та мир в Україні, за перемогу над ворогом та за українське військо.  

Після богослужіння відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння.

На початку зібрання архімандрит Назарій привітав настоятеля Свято-Димитрівського храму села Садове протоієрея Валерія Повха із 20-літтям дияконської хіротонії та настоятеля Свято-Успенського храму міста Березані ієрея Андрія Борбіча із 10-літтям дияконської хіротонії.

У ході зібрання були обговорені поточні питання із життя благочиння, а також питання звершення цьогоріч пасхальних богослужінь, організації підтримки ЗСУ та надання гуманітарної допомоги тимчасовим переселенцям.

У Страсний Понеділок звершена соборна Передосвячена Літургія та збори духовенства Березанського благочиння.  У Страсний Понеділок звершена соборна Передосвячена Літургія та збори духовенства Березанського благочиння.  У Страсний Понеділок звершена соборна Передосвячена Літургія та збори духовенства Березанського благочиння.