Духовенство Київської та Бориспільської єпархій поздоровили Предстоятеля УПЦ з Днем народження22 листопада Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир  у своїй резиденції у Свято-Пантелеімонівскому монастирі  у Феофанії прийняв вікарних архієреїв Київської Митрополії та благочинних Київської і Бориспільської єпархій на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм.

Вітаючи від імені всіх присутніх, Його Високопреосвященство поздоровив Архіпастиря з 78-м Днем народження, і побажав здоров’я, довголіття та допомоги Божої у нелегкому Первосвятительському служінні Святій Церкві.

Духовенство Київської та Бориспільської єпархій поздоровили Предстоятеля УПЦ з Днем народження Духовенство Київської та Бориспільської єпархій поздоровили Предстоятеля УПЦ з Днем народження