ЯГОТИН. Освячено накупольний хрест дзвіниці Свято-Пантелеймонівського храмового комплексу17 грудня, в день пам’яті св. великомучениці Варвари в м. Яготин благочинний Яготинського округу протоієрей Рустік Романій освятив накупольний хрест новозбудованої дзвінниці.

Дзвінниця являє собою завершенням храмового комплексу до якого входять недільна школа, бібліотека та церковна лавка.

Наразі будівництво храмового комплексу наближається до завершення, з'являється можливість для повноцінного проведення занять з дітьми та дорослими. Протоієрей Рустік висловив сподівання, що покращення умов проведення занять недільної школи призведе до кращого засвоєння знань, необхідних кожному християнину.

На святковому заході були присутні голова Яготинської районної держадміністрації Володимир Павлович Семеняка, прихожани храму та мешканці міста.