1-ше БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Діти Недільної та Загальноосвітньої шкіл села Зазим'є взяли участь у ІІІ Різдвяному фестивалі «Віфлеємська зірка»11 - 12 січня, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського та всієї України Володимира у галереї «Соборній» на території будівництва Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового м. Києва відбувся ІІІ Різдвяний фестиваль «Віфлеємська зірка», організатором якого є Духовно-просвітницький центр при соборі.

Метою фестивалю є долучення дітей та молоді до культурної спадщини Православної Церкви та звичаїв українського народу.

Традиційно фестиваль розпочався молебнем на початок доброї справи у храмі Всіх святих, який очолив голова журі фестивалю, митрополит Переяслав-Хмельницький та Вишневський Олександр.

Першого дня фестивалю на сцені галереї «Соборна» зі своїми виставами, присвяченими святу Різдва Христового, виступили 6 театральних колективів, а саме: недільних шкіл Богоявленського храму, храму на честь ікони Божої Матері «Взисканіє загиблих», храму Воскресіння Христового с. Зазим’є, храму зачаття Іоанна Предтечі, храмового комплексу Архангела Михаїла та Зазимського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад».

Крім того, з Різдвяним музичним привітанням виступили фольклорний гурт «Маків цвіт» та молодіжний ансамбль «Радощі».

Другий день фестивалю відкрився прекрасним музичним вітанням дитячого хору «Сузір’я» Київської дитячої музичної школи № 33. З привітальним словом виступив єпископ Бородянський Варсонофій.

Цього дня на сцені галереї «Соборна» Народження Спасителя прославляли 4 творчих колективи: Київська дитяча музична школа № 33, недільна школа при храмі преподобної Марії Єгипетської, Дитяча театральна студія «Радощі» недільної школи «Соборна» та «Театр Андерсена» м. Ірпінь.

Підтримали Святковий настрій фестивалю хор Свято-Ольгинської парафії «Православні дзвіночки».

Протягом двох днів учасників фестивалю оцінювали журі:

Голова журі – Митрополит Переяслав-Хмельницький та Вишневський Олександр

Єпископ Бородянський Варсонофій – Голова Парафіяльної ради Кафедрального собору УПЦ

Юрій Марченков – ктитор Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового

Ксенія Зозуля – керівник Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового

Ірина Жданова – Заслужений працівник культури України

Владислав Мамчур – актор Нового драматичного театру на Печерську

Підсумки фестивалю:

Краща духовно-просвітницька вистава – Зазимський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад»

Краще розкриття Євангельського сюжету – недільна школа при Богоявленському храмі

Кращий сценарій – недільна школа при храмі преподобної Марії Єгипетської

Краща постановка – «Театр Андерсена» м. Ірпінь

Краще музичне оформлення – Київська дитяча музична школа

Кращі костюми – недільна школа при храмовому комплексі Архангела Михаїла

Краще художнє оформлення – недільна школа при храмі на честь ікони Божої Матері «Взисканіє загиблих»

Перші кроки на сцені – недільна школа храму Воскресіння Христового с. Зазим’є, недільна школа храму зачаття Іоанна Предтечі

Особливістю цьогорічного фестивалю стала нова номінація – «Зірочка фестивалю», якою міг стати кожен учасник. Переможницею в цій номінації почесне журі визначило Антоніну Чадову – ученицю недільної школи при храмі на честь ікони Божої Матері «Взисканіє загиблих». Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами, а хорові колективи – подяками.

Закрився ІІІ Різдвяний фестиваль «Віфлеємська зірка» святковим феєрверком.

1-ше БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Діти Недільної та Загальноосвітньої шкіл села Зазим'є взяли участь у ІІІ Різдвяному фестивалі «Віфлеємська зірка»1-ше БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Діти Недільної та Загальноосвітньої шкіл села Зазим'є взяли участь у ІІІ Різдвяному фестивалі «Віфлеємська зірка»