Відбулося зібрання благочинних Бориспільської єпархії

Відбулося зібрання благочинних Бориспільської єпархії11 квітня 2014 року відбулася зустріч преосвященного Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського з благочинними Бориспільської єпархії.

Особливу увагу митрополит Антоній приділив питанням церковно-державних відносин та соціально-політичної нестабільності в державі.

Однією з тем зібрання було обговорення Розпорядження про внесення змін і доповнень до Статутів монастирів, парафій та інших структурних підрозділів Бориспільської єпархії.

Також, у ході зустрічі, священнослужителі обговорили поточні питання життєдіяльності єпархії, зміни в складі парафій та кліриків. Благочинні розповіли про стан парафій на місцях, проведення великопісних богослужінь та загальних сповідей духовенства.

Владика Антоній закликав духовенство не припиняти молитву за мир і спокій в Україні та благословив оголосити своє Пасхальне послання в монастирях та парафіях єпархії на свято Пасхи.

В кінці зустрічі митрополит Антоній поздоровив усіх присутніх із завершенням Святої Чотиридесятниці і початком Страстної седмиці. Також побажав кріпості сил, натхнення та гідно зустріти велике свято Воскресіння Христового.

Відбулося зібрання благочинних Бориспільської єпархії

Відбулося зібрання благочинних Бориспільської єпархіїВідбулося зібрання благочинних Бориспільської єпархії