У Бориспільському монастирі на честь ікони "Живоносне Джерело" відсвяткували престольне свято

У Бориспільському монастирі на честь ікони У чоловічому монастирі на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" м. Бориспіль відсвяткували престольне свято. За богослужінням молилися благочинний Першого Бориспільського благочиння прот. Георгій Носач, Благочинний Другого Бориспільського округу архім. Феогност (Юраш), благочинний Згурівського округу прот. Олександр Попов, представники Київських духовних шкіл у священному сані, духовенство єпархії та численні віруючі. Богослужіння очолив намісник монастиря архім. Спиридон (Ходанич). Після святкового богослужіння було звершено хресний хід та святкова трапеза.