БРОВАРИ. Настоятеля Свято-Троїцького храму прот. Василія Возного нагороджено орденом святителя Феодосія Чернігівського9 червня в день Святого Духа після Божественної літургії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, нагородив настоятеля Свято-Троїцького храму м. Бровари та духівника духовенства Броварського району прот. Василія Возного орденом святителя Феодосія Чернігівського.

Прес-служба Бориспільської єпархії щиро вітає Вас, честний отче Василіє, з заслуженою нагородою. Бажаємо Вам ще довго і мужньо нести послух пастиря Христового, показуючи приклад для наслідування боголюбивій пастві! АКСІОС!

БРОВАРИ. Настоятеля Свято-Троїцького храму прот. Василія Возного нагороджено орденом святителя Феодосія ЧернігівськогоБРОВАРИ. Настоятеля Свято-Троїцького храму прот. Василія Возного нагороджено орденом святителя Феодосія Чернігівського