ІІ БОРИСПІЛЬСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Настоятеля Свято-Покровського храму прот. Сергія Пилипчука нагороджено орденом святого апостола Іоанна Богослова II ступеня18 липня в день пам'яті Сергія Ігумена Радонезького на малому вході митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, нагородив  настоятеля Свято-Покровського храму, духівника Бориспільської єпархії протоієрея Сергія Пилипчука Орденом святого апостола Іоанна Богослова II ступеня.

Прес-служба Бориспільської єпархії щиро вітає Вас, честний отче Сергіє, з заслуженою нагородою. Бажаємо Вам ще довго і мужньо нести послух пастиря Христового, показуючи приклад для наслідування боголюбивій пастві! АКСІОС!

ІІ БОРИСПІЛЬСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Настоятеля Свято-Покровського храму прот. Сергія Пилипчука нагороджено орденом святого апостола Іоанна Богослова II ступеняІІ БОРИСПІЛЬСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Настоятеля Свято-Покровського храму прот. Сергія Пилипчука нагороджено орденом святого апостола Іоанна Богослова II ступеня