БРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітрилами

БРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітрилами30 серпня у Київському міському крейсерському яхт-клубі відбулася ХІХ традиційна щорічна регата «Юнга + капітан». У змаганнях взяли участь більше 60 юних яхтсменів, в тому числі підкорювати вітер вчилися вихованці недільної школи храму на честь Воскресіння Христового с. Зазим'є.  Діти з капітанами змагатися на яхтах та отримали массу позитивних враженнь і подарунки.

"Сьогодні був дуже чудовий день, - говорить учасниця регати Софія, 14 років - я навіть не чекала такого: багато справжніх яхт зі справжніми вітрилами, якими вміло капітан маніпулював вітер. Це було классно!"

"Мені дуже сподобалося кататися на яхті, - каже Аня, 11 років - не дивлячись на те, що ми зайняли 3 місце, там було класно і екстрімально. Наша яхта "Масандра" від вітру на поворотах так нахилялася на бік, що ми боялися перевернутися."

"А на нашій яхті, - згадує Владислав, 10 років - був навіть маленький чотириногий юнга-песик, що радо зустрів нас і "допомагав" у змаганні."

На урочистій церемонії з нагоди закриття регати її переможці та учасники були нагороджені почесними дипломами.

Діти зазимської Недільної школи взяли участь у регаті дякуючи спільному проекту Православного центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість» та Київського міського крейсерського яхт-клубу «Подаруй дитині радість – 2014». Протягом цього літа більше 100 дітей з багатодітних родин отримали можливість оздоровитися та розпочати опановування захоплюючого вітрильного спорту.

Київський міський крейсерський яхт-клуб заснований 11 жовтня 1967 року. Його створив і 25 років незмінно очолював Костянтин Бірюкович. Перші яхти опанували цю територію та акваторію у квітні 1968 року. Протягом всієї своєї історії клуб виховав багато спортсменів зі світовими іменами. На території клубу виготовляють яхти, які беруть участь у міжнародних змаганнях. Із числа цих яхт дві навіть успішно брали участь у навколосвітніх подорожах.

БРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітрилами

БРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітриламиБРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітриламиБРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітриламиБРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітриламиБРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітриламиБРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітриламиБРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітриламиБРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітриламиБРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітриламиБРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітриламиБРОВАРИ. Діти Зазимської парафії вчилися керувати вітрилами

March 2024