БАРИШІВКА. Священики благочиння сповідалися та звітували за рік, що минає

БАРИШІВКА. Священики благочиння сповідалися та звітували за рік, що минає25 грудня 2014 року виявився теплим, не по зимовому днем, стовпчики термометрів сягли позначки +7, час від часу сонце з-за хмар звеселяло понурий зимовий ланшафт провінціального містечка. Цього дня священики Баришівського благочиння поспішали до Свято-Успенської церкви на Сповідь та річний звіт. Приблизно о 8-й ранку протоієрей Любомир Біляк - благочинний церков Баришівського церковного округу та настоятель Успенської церкви смт Баришівки розпочав заздравний молебень з акафістом святителю Спиридону Тримифунтському. Отцю благочинному співслужили протоієрей Василій Степанчук та священик Димитрій Прокопенко.

Крім священиків у храмі молились парафіяни. На завершення молебню отець Димитрій прочитав молитву за нашу Богом бережену державу Україну.

За традицією, що склалася, духівник Баришівського благочиння протоірей Михаїл Макеєв перед тим, як прийняти Сповідь священиків, звернувся до них з настановами.

Після сповіді священики обговорили церковні новини та останні події в державі, звітували про проведену роботу на парафіях за 2014 рік. Отець благочинний загострив увагу духовенства на необхідності відкриття недільних шкіл при храмах.

На завершення зібрання отець Любомир привітав усіх священиків з грядущими святами, побажавши всім Божих милостей і плідної праці на Ниві Христовій. Благочинний роздав настоятелям храмів Різдвяні послання наших ієрархів.

March 2024