ДІВИЧКИ. Звершено панахиду за новопреставленим настоятелем протоієреєм Володимиром Бойчурою14 березня 2015 року у храмі на честь Воздвиження Хреста Господнього с. Дівички Першого Переяслав-Хмельницького благочиння Бориспільської єпархії за участю духовенства Першого, Другого Перяеслав-Хмельницьких та Згурівського благочинь відбулася Божественна літургія присвячена поминанню спочилих християн та настоятеля зазначеного храму протоієрея Володимира Бойчури.

Нагадаємо, що 7 лютого 2015 року на 47 році життя протоієрей Володимир Бойчура відійшов до Господа, він був добрим та справедливим служителем Божим, збудував храм у селі, користувався повагою в духовенства та вірян, був гарним сім’янином. Вічна йому пам'ять!

Похоронено отця Володимира біля храму с. Дівички. Сиротами залишилося 6 дітей, із них 4 неповнолітні.

Просимо всіх небайдужих людей допомогти родині матеріально в цей тяжкий для них час.

Реквізити:

«Приватбанк» № рах. № 41 49 49 78 12 12 30 83 Бойчура Дмитро Володимирович