ПРОЦІВ. Спільне говіння та збори духовенства Другого Бориспільського благочиння

ПРОЦІВ. Спільне говіння та збори духовенства Другого Бориспільського благочиння27 березня 2015 року з благословення керуючого Бориспільською єпархією, Високопреосвященнійшого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварського, у храмі на честь святого Архістратига Михаїла с.Проців відбулася загальна сповідь та пройшло зібрання духовенства Другого Бориспільського благочиння. Літургію Передосвячених Дарів очолив благочинний Другого Бориспільського благочиння архімандрит Феогност (Юраш). Під час Богослужіння були піднесені особливі молитовні прохання про припинення війни та примноження Любові.

По закінчені Літургії духівник благочиння прот. Леонід Антоненко привітав від імені духовенства архім. Феогноста з днем його Небесного покровителя та побажав йому міцного здоров'я для подальшого ревносного служіння Св. Церкві.

Під час зібрання архімандрит Феогност довів до відома священнослужителів чергові розпорядження правлячого архієрея. Отець благочинний подякував духовенству за їхню посильну допомогу воїнам Нацгвардіі та біженцям зі Сходу нашої держави, яку постійно надають священнослужителі Другого Бориспільського благочиння. Також священники розглянули питання пов'язані з діяльністю парафій, були окреслені завдання до дня Св. Пасхи.

March 2024