На Світлій седмиці митрополит Антоній рукополижив для єпархії нових священнослужителів14 квітня за Божественною літургією у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в с. Лютіж Вишгородського району Київської області митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив дияконську хіротонію Олександра Пендліша.

Наступного дня, 15 квітня, за Божественною літургією у Свято-Преображенському чоловічому монастирі в с. Княжичі владика Антоній звершив дияконську хіротонію Володимира Іванченка.

17 квітня, під час Божественної літургії у чоловічому монастирі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у м. Бориспіль митрополит Антоній рукоположив у сан диякона Володимира Гонтара.

Отці-диякони будуть звершувати своє служіння на парафіях Бориспільської єпархії.

Бажаємо рукоположеним дияконам ревності і довгих років служіння Богу та Церкві Христовій!

На Світлій седмиці митрополит Антоній рукополижив для єпархії нових священнослужителів  На Світлій седмиці митрополит Антоній рукополижив для єпархії нових священнослужителів