КНЯЖИЧІ. Святкування 70-ї річниці перемоги над фашистською окупацією

КНЯЖИЧІ. Святкування 70-ї річниці перемоги над фашистською окупацією9 травня 2015 року, в День перемоги перед пам’ятником «Обеліск Слави» проводились заходи з нагоди 70-ї річниці перемоги над фашистською окупацією. На святкування був запрошений і благочинний Спасо-Преображенського монастиря архім. Іларіон (Кострець), який виступив з промовою та благословив ветеранів Другої Світової війни та учасників АТО іконами «Нерукотворний Спас». Після чого була звершена «Хода миру» до Спасо–Преображенського монастиря, в якій приймали участь всі учасники свята.

На території Спасо –Преображенського монастиря, біля пам’ятника «Розстріляних та повішених жителів с. Княжичі під час Другої Світової війни» було відслужено заупокійну панахиду за почившими односельчанами. Очолив богослужіння та виголосив проповідь благочинний монастиря архім. Іларіон (Кострець), після чого діти недільної школи Спасо–Преображенського монастиря виступили з концертом.

Голова сільської Ради Ольга Іванівна Касьян щиро дякувала діткам та всім хто приймав участь у святкових заходах.